Ano, obě situace jsou reálné, přičemž ta první, konec Windows 7, je bezesporu velmi – velmi vážná. Ve vesmíru jsme velcí hráči a Microsoft si je toho dobře vědom.

Nyní vážně. Valí se na vás ze všech stran, že konec Windows 7 je velký problém. Jste pravděpodobně masírováni ze všech internetových stran ke koupi nového počítače, protože ten starý to už nezvládne. V klidu, často to totiž zvládne…

  1. Tak jsem se rozhodl napsat; jsa částečně inspirován článkem z ESETu – dejte tomu 3 minuty
    Názor ESETu bychom měli. Je to stanovisko firmy, která vyvíjí antiviry, a my (Cygnet Systems) jako bronzový partner jejich produkty doporučujeme, instalujeme, konfigurujeme, prodáváme.
  2. Druhý článek, který si můžete přečíst je ZDE. Pokud máte legální verzi Windows 7, údajně je stále šance přejít na Windows 10 zdarma.
  3. Do třetice. Pokud se rozhodnete přejít na Windows 10 a nekupovat nový počítač, zkontrolujte si minimální doporučenou konfiguraci. Něco z toho můžete nalézt v našem článku – Živá voda pro Váš starší počítač. 

To hlavní závěrem. Nevíte-li, tápete, nebojte se zeptat – ideálně zavolejte. Probereme, vzdáleně se připojíme a rozhodneme.